Stosowanie diety na 40 dni

Witam. Mam 22 lata. Jestem na diecie hcg 500. W tamtym roku również stosowalam ta dietę i udało mi sie zrzucić 20kg. Obecnie jestem 7 dzień na kuracji, aczkolwiek zaliczyłam kilka wpadek, mianowicie podjadam.. I teraz mam pytanie... czy mam stosować ta kurację do konca (wybrałam program 40 dni) czy zrobić sobie przerwę i zacząć od Nowa?? Czuję, ze zaburzylam sobie całą początkowa fazę, a nie chciałabym przeprowadzać kuracji na marne. Bardzo proszę o pomoc!!!

Dzień dobry,

może warto skorzystać z pomocy psychodietetyka ? Super, że udało się Pani zrzucić 20 kg ale czy na zawsze zmienić nawyki żywieniowe, które pozwolą cieszyć się życiem bez uczucia ''ciągłego bycia na diecie''?

Zapraszam do kontaktu
Katarzyna Krupińska