Stosowanie leku Epiduo na trądzik

Stosuję lek EPIDUO na trądzik 7 tygodni. Lekarz uprzedził że super efekt będzie po 12 tygodniach, jednak poprawy nie zauważyłam, w niektórych miejscach twarz robi się bardzo gładka ale cały czas pojawiają się nowości. Lato coraz bliżej i zastanawiam się czy czekać jeszcze na efekty epiduo (o ile są mozliwe) czy pora zmienic leczenie? Wspomnę że wczśniej leczyłam się antybiotykiem, mocnym DUAC, datego mysle ze moja skora sie uodpornila i potrzebuje wiecej czasu na pozytywna reakcje na retinoidy

Witam lekarz nie jest w stanie dokładnie określić po jakim czasie stosowania leku skóra się wyleczy.Leczenie trądziku jest długoterminowe.W pierwszym etapie skóra się oczyszcza. Warto do terapii lekowej dołączyć peelingo medyczne.