Stosowanie leku Sedam a podejrzenie nerwicy

mam 41 lat . 2 lata temu po śmierci rodziców kiedy nie mogłam się pozbierać i cierpiałam na silne bóle głowy a badanie tk głowy wyszło w normie lekarz rodzinny zapisał mi sedam 3 brałam około 6 tygodni i ten lek bardzo mi pomógł.Obecnie znowu gorzej się czuje cała drżę jakby w środku mam silne bóle głowy czuje dziwy lęk , drżą mi mięśnie powieki, wargi, ciągle wydaje mi się że się poważnie rozchoruje , kiedy zażyje sedan czuje się lepiej . czy to nerwica? jak długo można brać ten lek?

Dzień dobry,

Najlepiej jak uda się Pani do lekarza psychiatry (np.: PZP, Por.Leczenia Nerwic, prywatnie), który wyłącznie w kontakcie osobistym może postawić diagnozę i zaproponować odpowiednie postępowanie /psychoterapia i/lub farmakoterapia/.
Lek, który Pani przyjmowała jest do krótkookresowego stosowania.