Stosunek 4 dni przed oczekiwaną miesiączką a ryzyko ciąży

Witam. 22.08 miałam plamienie,brązowe. 05.08 miałam miesiaczke,6-7 dniowa. Cykle mam 30 dniowe czyli myślę że te plamienia są związane z owulacja. 01.09 chłopak 'włożył mi' 5 razy i wyjął,4 dni przed oczekiwaną miesiączka. Jest jakieś ryzyko ciąży? Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W przypadku współżycia bez zabezpieczenia ryzyko ciąży zawsze istnieje. W opisanym przypadku jest jednak naprawdę niewielkie.