Stosunek bez wytrysku po pominięciu tabletki antykoncepcyjnej a ciąża

Dzień dobry, od 18 dni zabezpieczam się tabletkami Daylette. Biorę je zawsze około godziny 23:30. Jednak dwa dni temu zapomniałam ją wziąć, rano około 9-10 doszło do stosunku ale bez wytrysku. Po tym od razu wzięłam tabletkę. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opóźnienie w przyjęciu tabletki było krótsze niż 12 godzin. Nie ma zatem ryzyka osłabienia ochrony antykoncepcyjnej.