Stosunek dzień po zakończeniu okresu a ustalenie dni niepłodnych

Witam mam pytanie jeżeli mam cykl 27-28 dni okres mam 5 dni czy pierwszy dzień po okresie można bezpiecznie kochać się bez zabezpieczenia. pytam ponieważ okres dostałam 31 .10 a skończył mi się 5.11. i 6.11 kochałam sie bez zabezpieczenia czy to są bezpieczne dni .proszę o konkretna i wyczerpującą odpowiedż z góry dziękuje

Witam,
wskazany przez Panią dzień stosunku jest dniem bezpiecznym (teoretycznie) i o zajściu w ciążę raczej nie może być mowy.

Za dni płodne możemy uznać dni pomiędzy 10 a 14 dniem cyklu, jeżeli za pierwszy dzień cyklu przyjmujemy pierwszy dzień krwawienia.

pozdrawiam!