Stosunek przed dniami płodnymi a ryzyko ciąży

Dobry wieczór. Dnia 3 stycznia uprawiałem stosunek przerywany z moją dziewczyną ( zdążyłem opuścić jej pochwę przed wytryskiem ) . Cykl średnio trwa u niej 30 dni więc z wyliczeń wyszło że dni płodne będzie miała 4-6 styczeń ( ostatnia miesiączka zaczęła się 26 grudnia ). Moje pytanie brzmi czy jest szansa na zajście w ciąże ?? Dodam że dnia tego nie miała jeszcze śluzu, płynu estrogenowego.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcji. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia partnerka powinna wykonać test ciążowy po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.