Stosunek przerywany a brak objawów miesiączki

Kochałam się z moim chłopakiem w ostatni dzien miesiączki (24.09) i następnie (1.10) bez żadnego zabezpieczenia, po prostu seks przerywany, cykle miesiączkowe trwają u mnie 25-28 dni a same miesiączki 3-5 dni. Zawsze gdy wychodzi do wytrysku to on wyjmuje penisa z pochwy. Ostatnią miesiączke miałam 15.10 i trwała zaledwie 3 dni, nie była obfita. Na chwile obecna nie mam zadnych objawów przedmiesiączkowych

Lek. Tomasz Budlewski

Ciąża jest jak najbardziej możliwa. Proponuje wykonać test ciążowy.