Stosunek przerywany a wyniki testów ciążowych

Witam,współżyję regularnie,ale mój partner nie kończy we mnie.Cykl mam 30 d-wy,test po 2 tyg.od stosunku z rana -druga kreska bardzo blada po 3 min.,drugi test po południu-druga kreska nie widoczna prawie cień.Następnego dnia test z rana strumieniowy nie ma nic,ani cienia.Czy mimo niepełnego stosunku,i tych testach możliwa jest ciąża?Dodam że nie stosujmy zabezpieczeń-stosunek przerywany bez dostania się spermy do pochwy.

Witam,
stosunek przerywany nie jest skuteczną formą antykoncepcji i ryzyko ciąży w przypadku stosunków bez zabezpieczenia jest duże.

Zalecałabym wykonać badanie beta HCG z krwi.

pozdrawiam