Stosunek przerywany w ostatni dzień miesiączki i rozpoczęcie stosowania Daylette

20.03 (8 dzień cyklu, ostatni dzień okresu) uprawiałam stosunek przerywany, nie miałam śluzu płodnego, pojawił się jakiś tydzień później. 4 dnia po terminie spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. 2 dni później dostałam okres, był taki jak zawsze, obfity i bolesny. Wtedy zaczęłam też przyjmować wcześniej przepisane tabletki antykoncepcyjne Daylette, po pierwszym opakowaniu krwawienie wystąpiło. Jednak cały czas zastanawiam się czy mogę być w ciąży po tamtym stosunku?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Jest to mało prawdopodobne, ale dla pewności należy powtórzyć test ciążowy.