Stosunek trzy dni po okresie oraz ból podbrzusza i jajników

Witam. jestem 7 dni po okresie ale 4 dni temu współżyłam z mężem bez zabezpieczenia bolą mnie jajniki i podbrzusze czy jest możliwe ze jestem w ciąży proszę o szybką odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli współżyła Pani bez zabezpieczenia, ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży proszę wykonać test ciążowy. Wynik powinien być wiarygodny około 14 dni po stosunku.