Stosunki w dni płodne - czy jest szansa na zajście w ciążę?

Witam,
mam 25 lat i jestem kobietą. Staramy się z mężem o dziecko. Czy mając miesiączkę 6 listopada, następną mam dostać 5 listopada, kochając się z mężem w 11 dniu cyklu do 18 dnia cyklu mogę być w ciąży?

Witam serdecznie.

Rozumiem że w pytanie wkradł się błąd i chodzi o datę grudniową.
Zakres który Pani podała obejmuje dni płodne, więc jest szansa na zapłodnienie.
Trzymam kciuki.

Pozdrawiam serdecznie.