Stres a zawroty głowy

od kilku dni mam zawroty glowy czy moze to byc powodem stresu
ponad rok temu

Mgr Kamila Drozd Psycholog

Witam serdecznie!
Drogą wirtualną nie da się określić, co jest u Pana/Pani przyczyną zwrotów głowy. Zawroty głowy mogą wynikać z wielu czynników, np. zaburzeń neurologicznych, przemęczenia, anemii, stresu, urazów głowy itd. Jeśli chodzi o związek zawroty głowy-stres, to może być tak, że faktycznie stres może być przyczyną zawrotów głowy, a może być związek w odwrotnym kierunku, że to zawroty głowy i gorsze samopoczucie mogą powodować stany napięcia, niepokoju i stresu, np. z powodu obaw o własne zdrowie. Zachęcam do wizyty u lekarza, który będzie mógł zbadać Pana/Panią i stwierdzić, co jest przyczyną Pana/Pani dolegliwości.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!