Stwierdzono zaniki korowe w wysokich partiach obu płatów ciemieniowych nieadekwatne do wieku

Witam Wiem że podobne pytania już padały aczkolwiek każdy przypadek jest przecież inny. Mam 22lata i w sierpniu poddałam się badaniu TK głowy. Stwierdzono zaniki korowe w wysokich partiach obu płatów ciemieniowych nieadekwatne do wieku oraz poszerzenie przestrzeni podpajęczynówkowych na sklepistościach mózgowia. Jedyna odpowiedz jaką znalazłam to oznaki starzenia ale w moim wieku? Dodam iż nie jestem najzdrowszą osobą świata. Proszę o wyjaśnienie. Zdjęcia badania mogę przesłać mailowo.

Witam. Rozumiem że miał Pan jakieś konkretne objawy będące wskazaniem do TK. One na pewno są tu kluczowym wykładnikiem do dalszej diagnostyki neurologicznej. Nie jest to sytuacja fizjologiczna i wymaga wyjaśnienia z użyciem innych badań