Mężczyzna , 22 lata suchy kaszel,chrypka,flegma czasem z szarymi kropkami,ucisk w gardle i uczucie ciała obcego z pieczeniem,biały nalot na podnibieniu,zgrubienie jezyka po lewej stronie,wzdęcia,burczenie w brzuchu,biegunki i zaparcia,kłucie wbrzuchu w roznych miejscach,po prawej stronie na ostatnim zeberku czasem kłuje przy dotyku lekko boli wyczuwalny mały ruszający sie guzek,bol do połowy pleców i bol szyi,bole głowy całodziennie,swedzenie karku,łydek i ud najbardziej,zimnona ustach i pow. 1 węzeł.Comi może byc?
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Laryngologia – Laryngologia, inaczej otorynolaryngologia, to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń, które dotykają bezpośrednio naszych uszu, krtani, gardła, a także chirurgią gruczołów ślinowych, zatok przynosowych oraz języka oraz innych schorzeń głowy i szyi.
  • Kaszel – Kaszel jest odruchem obronnym wywołanym przez podrażnienie błony śluzowej. Jest najczęściej spotykanym objawem chorób układu oddechowego. Odruch kaszlowy może być wywołany przez dostanie się do dróg oddechowych ciała obcego, zwiększonej zawartości gazów drażniących we wdychanym powietrzu, pyłów, nadprodukcji wydzieliny w drogach oddechowych, a także przez działanie czynników chorobotwórczych (bakterie, wirusy, grzyby).

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: