Swędzenie pochwy i twarożkowy śluz a możliwość ciąży

os okres17.02zaczeła sie brazowym sluzem pozniej normalna krwia.byla spozniona a wczesniej mialam dziwne objawy swedziała mnie pochwa i wydzieline jak twarog.balam sie ze to ciaza.jest28.03i nie mam nadal miesiaczki.nigdy nie jest regularna opóźnia sie nawet+40dni.po okresie w lutym'zabawialam"sie z chlopakiem.nie wiem czy podczas tego cos poszlo nie tak i na palcu miał sperme ktory pozniej byl we mnie13-17.03bralam antybiotyk,zle dawkowałam.czy opoznienie moze byc przez leki czy to ciaza?POMOCY

Piotr Pilarski

Jeśli ma Pani tak nieregularne cykle to nie można opierać swoich przypuszczeń o ciąży na barku krwawienia miesiączkowego. Sugeruję wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.