Swędzenie pod skórą na czole

Kobieta, 21 lat- Swędzenie Witam, od 4 dni mam uczucie swędzenia pod skórą w pewnym miejscu na czole i tylko tam. W ciągu dnia jest różne nasilenie. To tak jakby moja czaszka mnie swędziała. Skóra nie wygląda na suchą, kremuję ją, nie zmieniałam nawyków żywieniowych ani kosmetyków. Po prostu zaczęło się pewnego dnia. te uczucie jest na górze czoła. Nie jest czerwone, nie ma na nim śladów, ukąszeń. Zastanawiam się, czy mogą to być nerwy? Teraz mam dosyć stresujący czas. Dziękuje za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.