Szanse na ciążę po stosunkach w okolicy owulacji

Miesiączkę miałam 10.11.2014r., kochałam się z mężem dwa dni przed nią i codziennie przez kolejne dni do 1. 12. Cykle mam 28- 30 dniowe. Czy istanieje szansa, że mogę być w ciąży?

Milena Lubowicz

Oczywiście, jeżeli stosunek nie był zabezpieczony szansa na ciążę jest. Proponuję wykonać test ciążowy 14 dni po stosunku lub poziom BhCG z krwi 10 dni po.
Pozdrawiam

Marta Mielniczuk

Witam,
istnieje szansa że może być Pani w ciąży. Przy każdym współżyciu bez zabezpieczenia jest taka możliwość. Jeśli starają się Państwo o dziecko najlepiej współżyć od 2 dni przed owulacją i w jej trakcie. Zalecane jest też regularne współżycie, tzn. 3-4 razy w tygodniu.
Pozdrawiam