Szybsze uderzenia serca i lęk

mam 21 lat często bardzo mocno i szybko bije mi serce puls czuje na plecach podczas strasznych upałów kiedy podnosze głowe czasem mi się w niej zakręci, wydaje mi się że zaraz umrę , karetka nie dojedzie.w głowie wydaje mi się ze zemdleje nigdy tak nie było. Nawet podczas współrzycia z moim chłopakiem boję się ze umre serce szybko bije wydaje mi się ze mam wszystkie choroby chorobe serca ze cos mam w głowie;(MORFOLOGIA WYSZŁA OK.leukocyty i hemoglobina ciut niżej.specjaliści błagam pomózcie

Witam,
jeżeli badania wychodzą dobre, opisane objawy mogą być związane z zespołem lęku napadowego. Proszę udać się do psychologa lub psychoterapeuty na konsultację.
Pozdrawiam.

Witam. To może mieć podłoże psychiczne. Warto więc zasięgnąć porady u psychologa. Lęk ma swoje przyczyny, warto się nimi zająć. A może tez po prostu trzeba unikać upałów czyli przebywać w zacienionych miejscach. Pozdrawiam