Tarczyca dwupłatowa z zachowaną cieśnią o średnicy 2mm

prosze ointerpretacje wyników usg tarczycy prawy płat wymiary19x13x39mm lewy16x14x39 tarczyca dwupłatowa z zachowaną cieśnią o średnicy 2mm .Niejednorodna echo struktura miąższu tarczycy o nieznaczniee obniżonej nierównomiernie echogeniczności z echami podścieliska łącznotkankowego i cechami obniżonego przepływu naczyniowego bez zmian ogniskowych.wizyta u endokrynologa grudzień2014 czy mogę czekać spokojnnie do grudnia ?dziekuję

Lek. Marta Gryszkiewicz

USG nie uwidoczniło zmian ogniskowych, które mogłyby świadczyć o niepokojącym procesie rozrostowym. Może Pani poczekać na ustalony termin konsultacji endokrynologicznej.