Termin inseminacji, owulacja a poziom b-HCG

Witam, 20.08 dostałam miesiączkę, 2.09 miałam insiminacje natomiast owulacje była dopiero 4.09, cykle mam 32 dniowe, lekarz twierdzi że to już koniec 5 tyg i nie było by nic niepokojącego gdyby nie to że beta jest niska (robiona 35dc - 250ml/u) i nie widać nic w macicy i spekuluje ciąże pozamaciczną (brak jakichkolwiek jej objawów) czy to możlwe aby to była końcówka 3 tyg i ciąży może być nie widać w usg? Z góry dziękuje za odpowiedź

Aleksander Ropielewski

Jest to mało prawdopodobne, aczkolwiek zależy to od umiejscowienia ciąży i sprawności wykonującego badanie USG.