Test ciążowy wyszedł negatywny. Co mi może dolegać?

Witam. Proszę o poradę - ostatni "normalny" okres miałam 5.09, następnie 4.10 miałam tylko lekkie 2 dniowe plamienie. Dziś jest 24.10 i od kilku dni lekko mnie bolą piersi, są nabrzmiałe. Zrobiłam test ciążowy i wynik wyszedł negatywny. Dodam, że we wrześniu w ogóle nie współżyłam, więc jeśli byłabym w ciąży, do zapłodnienia musiałoby dojść jeszcze w sierpniu, ale w takim razie test robiony w październiku na pewno wyszedłby pozytywnie...
Oprócz tego skąpego plamienia i bolących piersi nie mam żadnych objawów. Czy mogę być w ciąży, a jeśli nie - to co może mi dolegać? Pozdrawiam.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jeżeli sytuacja z miesiączkami nie unormuje się, powinna się Pani udać do lekarza ginekologa, który ustali przyczynę zaburzeń. Dla pewności można powtórzyć test ciążowy.

Pozdrawiam serdecznie!