Torbiel jajnika i pogorszenie samopoczucia

Witam od dawna mam torbiel i mój lekarz ginekolog lekcewarzy to,pani ordynator oddzialu gin.kazala mi przyjsc po miesiaczce ale sie balam.a teraz z dnia na dzien czuje sie gozej mam źle samopoczucie,brak sil do czego kolwiek,bole stawów,wypadają mi strasznie wlosy,wszystkie wezly chlonne powiekszone:(nie wiem jakie badania robić juz bylam na wycięciu wezla z pod pachy nic nie wykazalo dzis ide na usg piersi :(

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Powinna Pani zastosować się do zaleceń ginekologa oraz udać na hospitalizację. W szpitalu zostaną wykonane niezbędne badania mające na celu ustalenie przyczyny nieprawidłowości.