Trudności z porozumieniem się z dziewczyną

Jak myślicie dlaczego moja dziewczyna każdy dzień się na mnie złości co bym nie powiedział to jest źle co mam z tym zrobić pomóźcie mi z nią sie nieda porozmawiać bo zawsze prubóje jak jest na mnie zła ale ona nigdy wtedy zemna nie chce gadać czemu? jak z tym sobie radzić prosze ja bardzo ładnie a ona nie pogada ze mna nie powie nad czym myśli co źle zrobiłem doradzcie mi co mam z tym zrobić z góry dzięki

za malo danych, by radzic...warto sie temu przyjrzec, co za tym stoi...odpowiedz na portalu nic nie zmieni, polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Dzień dobry. Nie pisze Pan o przyczynach - o co dziewczyna się na Pana złości. Doradzam otwartą komunikację - używanie komunikatu JA. Proszę powiedzieć partnerce jak się Pan czuje kiedy ona się obraża a Pan nie wie o co. Pozdrawiam.