Trudności z zajściem w ciążę u 40-letniej kobiety

witam za 3 miesiące kończę 40lat, z partnerem kochaliśmy się wtedy kiedy były dni płodne i -przed i po tych dniach też okres miałam 1 stycznia i dziś 26 styczeń i dostałam okres jesteśmy bardzo zawiedzeni jesteśmy poza granicami kraju i nie wiem już co zrobić miesiączki mam regularne co 25-26 dni,co mogę jeszcze zrobić aby mieć dzidziusia?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.