Trwałe uszkodzenie gonad przez stosowanie leków

proszę bardzo pani dr u pacjenta dochodzi do trwałego uszkodzenia gonad przez stosowanie zbyt dużych dawe lekow psychiatrycznych pacjent tyje ma problemy z koncentrcja oraz ruszaniem się dostaje otluszczonej wątroby ma zerowe libido i brak jakich kolwiek chenic profesor nauk endokrynologicznych zapisuje hormonalna terapie zastepcza według pani miesz to w leczeniu psychiatrycznym pomimo tego ze pacjent raptownie odzyskuje sily witalne moje pytanie jak miesza? czy pacjent według p ma być otyly?

Ale bardzo proszę zadawać konkretne pytania, wykazać konkretne informacje na temat pacjenta i logicznie formułować zdania. Proszę Pana o ponowne przeczytanie informacji jakie Pan przekazuje i przesłanie ponownie w sformułowanej poprawnie formie.