Twarda żyłka po operacji usunięcia żylaków powrózka nasiennego
Witam, jestem 3 tygodnie po zabiegu usunięcia żylaków powrózka nasiennego lewego jądra. Na lewym jądrze zauważyłem że jedna żyłka przylega do niego dosyć ściśle, jakby się z nim zrosła. Zaniepokoiło mnie to i udałem się na badanie USG jąder. Nie wykazało ono nic niepokojącego, lekarz powiedział tylko że wytworzyło się trochę płynu i że to normalne po operacji. Jednak dalej wyczuwam tą trochę twardą żyłkę na jądrze. Wizytę kontrolną mam dopiero w kwietniu. Nie wiem czy czekać z tym do kwietnia.

MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
79 poziom zaufania
Sugeruję jeszcze jakiś czas ( kilka tygodni) obserwować zmianę, dac czas na wygojenie, jeśli nie będzie poprawy ,wtedy udać się do lekarza.
Pozdrawiam