Tylny zarys pierścienia włóknistego krążka m-k z małego stopnia modelowaniem worka oponowego

na poziomie l4/l5 w małym stopniu uwypuklony tylny zarys pierścienia włóknistego krążka m-k z małego stopnia modelowaniem worka oponowego i spłyceniem lewego zachyłka bocznego kanału kręgowego,w rzucie pierścienia widoczne ognisko przerwanej ciągłości cdn

Witam serdecznie,

Wynik badania może świadczyć o chorobie krążka międzykręgowego czyli dyskopatii. Wynik badania musi być skonfrontowany z badaniem fizykalnym oraz objawami klinicznymi. Wówczas można postawić rozpoznanie.
Wskazana jest u Pani wizyta u lekarza zlecającego badanie lub neurochirurga w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.