Uciążliwa rana przy ustach czterolatki

Moja córka (4 lata) ma ranę przy ustach, już od miesiąca. Początkowo wydawało mi się, że jest spowodowana tym, że w przedszkolu niedokładnie myje buzię po jedzeniu a teraz wydaje mi się, że w nocy otwiera buzię i przez sen wypływa jej z buzi ślina i to powoduje ciągłe podrażnienie. Smaruję jej to miejsce bepanthenem, a na noc kremem tłustym na zimę, aby niejako zabezpieczyć, ale te kremy słabo pomagają. Jakie inne maści mogę zastosować?

Bioderma ma ciekawe rozwiązanie tego problemu, który szczególnie zimą się pojawia krem o nazwie perioral.
Jednak najlepszym rozwiązaniem byłoby udanie się do specjalisty.