Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 2 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Uciążliwy ból nogi po zastosowaniu implantu antykoncepcyjnego

około tygodnia odczuwam dziwne uczucie w obu nogach od kolan w dół czasami mocniejsze odczucie mam w prawej nodze , oprócz dziwnego uczucia nie mam innych objawów , nie trwa to cały czas tylko może 2 razy na dzień , ale tylko w pozycji siedzącej lub leżącej i wtedy gdy ruszę stopami uczucie chwilowo mija , nie raz mam takie coś że zaraz rozerwie te nogi bo to uczucie jest strasznie denerwujące , miałam implanta antykoncepcyjnego ale go wyjełam , lekarz nic złego nie widzi w moich nogach.
KOBIETA ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Środki antykoncepcyjne stwarzają ryzyko wystąpienia objawów związanych z zakrzepicą. Jednak nie można tego wykluczyć lub potwierdzić tylko na podstawie przedstawionych przez Panią objawów. W celu wykluczenia zakrzepicy należy zgłosić się do lekarza, który dokładnie zbierze wywiad, zbada bolące kończyny. Na tej podstawie może zadecydować o dalszym postępowaniu. Badanie, które może wykluczyć zakrzepicę żył jest USG Doppler.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy