Uciążliwy ból podczas stosunku

Moja dziewczyna ma problem z bólem podczas stosunku Zwykle kończy się na tym,że po wprowadzeniu penisa na ok.3-5cm prosi mnie żebym przestał.Na początku robimy to oralnie bądź dotykam ją tam palcami i zawsze wiem że jest wilgotna.Kilkukrotnie użyliśmy żelu lecz to nie pomagało.Jednak z wprowadzeniem palca do pochwy nie ma problemów.Kilka razy udała nam się penetracja przez dłuższą chwilę, ale tylko w pozycji misjonarskiej i tylko pod pewnym kątem nachylenia mojego ciała.Inaczej bolało.Limit...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarz ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Witam
Opisane przez Pana objawy mogą być spowodowane wieloma czynnikami. Na pewno należy udać się na wizytę do ginekologa. Dodatkowo czasami problemy związane z bólem podczas stosunku mogą mieć podłoże psychologiczne. Proponuję więc udać się także do psychologa lub seksuologa>