Ucisk w podbrzuszu po rekonstrukcji ACL

Witam rok po operacji (rekonstrukcji acl), czyli od ok. roku mam ucisk w prawym podbrzuszu, wiążą się z tym wzdęcia . Byłem u lekarza pierwszego kontaktu, który zlecił usg, nastepnie zrobiłem jeszcze jedno prywatnie i nie wykazano żadnych zmian. Badanie morfologii, waroby i nerek także bez zmian. Kazano mi obserwować dolegliwość. Schudłem kilka kg i polepszyło się, brałem i biore priobiotyki, co po części wyeliminowało wzdęcia. Ostatnie badanie wykazało %1.5 bazofili, co może mi dolegać ?

Aleksander Ropielewski

Trudno mi na podstawie powyższego opisu stwierdzić co jest przyczyną Pańskich dolegliwości. Sugeruję wykonanie USG jamy brzusznej. WIęcej mógłbym powiedzieć po przeprowadzeniu badania.