Uciski urojone w okolicy serca

Popis : kucie w spoczynku, ból ucisk owy trwający może jedna sekundę ale częsty. ..przy wykonywaniu czynności ..praca ; zajęcie się czymś ..nie odczuwalny. (DLATEGO ŻONA MÓWI ZE TO UCISKI UROJONE)..MIEJSCE: górna część mostka . Sam koniec po środku , ale z przewagą trochę na lewą stronę i czasami jak przestaje to jak by przenosi się w złóż ...całkiem w lewo ...ciekawe jest to ze naprawdę jak zacznę coś robić to zapominam i nic nie ma ale jak przestanę pojawia się ciśnienie super dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.