Uczucie kłującego bólu serca

Kłujący ból serca, mam wrażenie że serce bije nierówno, tak jakby arytmicznie, ból jest przeszywający, trwa około 30 sekund 2-3 razy dziennie od czasu do czasu, boli tak że nie mogę w pełni odetchnać, boli zawsze przy większym wdechu i ogólnie ból z lewej strony klatki piersiowej. przy dużym stresie drętwieją i mrowią dłonie Mam tez od jakiś 2 tygodni codziennie zgage, choć nigdy wcześniej nie miałam. Moja ciocia leży teaz w szpitalu, ma operację, jej serce bije za szybko.

Mikołaj Cyganok

Opisywany charakter bólu oraz uczucie kołatania serca mogą być różnego pochodzenia, w każdym wypadku należy skonsultować się z lekarzem. Radzę udać się do lekarza rodzinnego, który ma możliwość zrobienia EKG, oraz jeżeli zajdzie taka potrzeba, skieruje na wykonanie badań laboratoryjnych.