Uczucie niepełnego wypróżnienia u 24-latka

Witam, Mam 24 lata i ostatnio często czuję jakbym nie w pełni się wypróżnił i do tego gdy próbuję się wypróżnić to na papierze zostaje śluz. Mimo, że nie wypróżniłem się. Nie wiem czy to może być coś poważnego, dlatego piszę do Państwa w tej sprawie. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że może wystarczy jakiś lek lub zignorować to, bo a nóż to nic takiego.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki. Proponuję udać się do lekarza gastroenterologa.