Uczucie parzenia stóp i swędzenie dłoni

Uczucie parzenia stóp ,swędzące dłonie i jakby wysypka się pojawiła na twarzy i dłoniach

Lek. Tomasz Budlewski

Najprawdopodobniej jest to wynik jakiegoś uczulenia. W celu dalszej diagnostyki potrzebne są informacje, np. o wprowadzeniu w ostatnim czasie do diety jakiś nowych pokarmów, może jakiś nowy proszek do prania ubrań. Na podstawie powyższych danych mogę jedynie polecić udanie się do dermatologa celem badania.