Uczucie pełności i kołatanie serca po wypiciu jogurtu po częściowej resekcji żołądka

Czy normalne jest po czesciowej resekcji zoladka ze po wypiciu 200ml joguru czuje sie pelen przez caly dziec a dotego mam kolatania serca i jestem slaby? 2tydzien po operacj minal..

Po resekcji żołądka mogą występować rożne dolegliwości po jedzeniu, uczucie gorąca, poty, osłabienie. Nie powinno natomiast być uczucia pełności. Nie wiem z jakich przyczyn miał Pan wykonywaną operację, ani jaką metodą, trudno zatem zinterpretować Pana objawy. Powinien Pan zwrócić się do chirurga, który Pana operował.