Uczucie pieczenia w lewym boku klatki piersiowej

Witam, od jakiś 2 tygodni budzę się z uczuciem pieczenia w lewym boku klatki piersiowej (zdaje mi się że bardziej płycej niż głębiej), jak wstaję rano objawy powoli ustępują. Zaczęło się od uczucia ciepła pod pachą, a póżniej zeszło trochę niżej tzn bardziej na wysokości piersi i jest uciążliwe. Pieczenie występuje najczęściej jak śpię na lewym boku i skóra jest wtedy w tym miejscu gorąca. moja mama niedawno przechodziła półpasiec, ale ja w dzieciństwie ospę, więc to chyba nie to. Co robić?

Właśnie to że Pani przechodziła ospę oznacza że może pani mieć półpasiec (który jest reaktywacją zakażenia ospy, a nie nowym zakażeniem ) ale w pani wypadku raczej bym odrzucał ta możliwość. Bardziej prawdopodobna wydaje się przyczyna odkręgosłupowa. Proponuje wizytę u lekarza POZ który będzie mógł panią zbadać i wdrożyć leczenie/diagnostykę.