Uczucie podobne do swędzenia żeber
Witam, mam 24 lata i od jakiegos czasu odczuwam ból z lewej strony pod ostatnim żebrem który czasami promieniuje w okolice pępka. jest to bol klujacy czasem odczuwam jakby swedzenie zebra. Miałam robione usg całej jamy brzusznej ktore nic nie wykazalo Mam zindentyfikowane autoimmunologiczne zapalenie tarczycyi jestem osoba nerwową. Serce zdrowe po przepadaniu u kardiologa jedynie nie spodobal mu sie wskażnik MCV wynoszącym 97fl.Bol dosyc uporczywy. bardzo prosze o pomoc i jakakolwiek wskazowke.

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe wydają się dość niecharakterystyczne, co oznacza, że nie ma takiej możliwości, by tylko na tej podstawie postawić jakąkolwiek diagnozę. Warto się jednak zastanowić nad psychogennym pochodzeniem objawów.