Uczucie przechodzenia prądu przez ciało

Od jakiegoś czasu łapie mnie bardzo dziwne uczucie , przechodzi mi taki prąd przez całe ciało aż do głowy i wtedy mam wrażenie że zwariuje, dochodzą wtedy bardzo głupie myśli, żeby uciec, popłakać się, coś sobie zrobić. Uczucie to trwa bardzo krótko bo zaledwie około 15-30 sekund ale potrafi mnie wybić z rytmu na cały dzień. Czy to objaw jakiejś choroby psychicznej?

To, co się z Panią dzieje może być objawem napięcia i zaburzeń nerwicowych. Nie jest jednak możliwe ani postawienie diagnozy ani zaleceń bez konsultacji z psychologiem bądź psychiatrą. Żeby móc postawić diagnozę, specjalista potrzebować będzie więcej informacji na temat Pani objawów, codziennego funkcjonowania, radzenia sobiemw trudnych sytuacjach i ogólnej sytuacji. Być może będzie też wskazane,.by zrobiła Pani jakieś badania bądź skonsultowała się z innymi specjalistami.

Witaj,
być może masz rodzaj nerwicowych lęków,które nie do końca rozpoznajesz ,a które pojawiają się w typowych,podobnych pod jakimś względem sytuacjach .W tytule jest zamieszczone sformułowanie "fobie społeczne",stąd podejrzewam,że są to tego rodzaju lęki i powinnaś zasięgnąć opinii poradni zdrowia psychicznego.