Uczucie przelewania w brzuchu i zaburzenia oddychania

Coś mi się rusza w brzuchu albo okolicach w środku mojego organizmu i potem mam tylko kaszel tak jak bym mnie coś dusiło o co chodzi , bo nie wiem o co jest mi , po za tym często w pozycji leżącej , mnie tak dopada ten ruch w środku , a później jest tylko kaszel.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostycznym.