Uczucie samotności i nadwaga

Jak mam dalej żyć? dwa lata temu straciłem pracę nie z mojej winy to samo choroba, przytyłem do prawie 100 kg nie potrafię schudnąć, jestem na utrzymaniu rodziców emerytów, nie mam przyjaciół, a znajomi są tylko gdy coś chcą, siedzę tylko w domu, niby jest iskierka nadzieij bo idę na staż,ale mój brzuch mnie przeraża, terapie mi nie pomagają, jestem smutny i nieszczęśliwy, martwię się o swoją przyszłość, miałem 4 krotnie myśli samobójcze nie wytrzymuje w samotności, dlaczego dobrzy cierpią:(.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza