Uczucie zmęczenia całego ciała oraz mrowienia kończyn
witam.rok temu obudzilam sie z uczuciem zmeczenia calego ciala.po 2 tyg doszedl bol miesni. lekarze powiedzieli ze to fibriomilagia.w kwietniu wykrecilo mi rece i nogi.byly biale,mialam bolesne mrowienia. od tej pory mam ciagle mrowienia dloni i stop, skurcze miesni.drętwienia. palec u nogi porusza sie sam. lewa reka mi czesto drzy.2 razy mialam epizod zamglonego oka lewego.w mr wyszlo mi ognisko hiperintenywne. neurolg twierdzi ze to nie jest neurologiczne.a ja ledwo patrze na oczy ze zmeczenia

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania
Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza okulisty. Po ustaleniu przyczyny nieprawidłowości zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.