Ataki dyskopatii lędźwiowej

Witam serdecznie zdiagnozowano u mnie Zniesiona lordoze szyjna .zwiekszone obciazenie plytek przednich granicznych trzonów C6-C7 ..strasznie sie boje poniewaz miewam ataki dyskopati ledzwia straszny bol nie moge nawet wtedy chodzic. od pewnego czasu strzela mi w glowie przy poruszaniu sie, strasznie bola mnie oczy i dretwieja rece.. mam rowniez problemy ze snem .. mialam robione masaze ultra dzwieki solux ale to nic nie daje bardziej mnie boli prosze o pomoc z powazaniem Anna P.

Aleksander Ropielewski

Proszę wykonać badanie rezonansu magnetycznego kręgosłupa szyjnego i lędźwiowego i skontaktować się z neurochirurgiem. Leczenie, w zależności od stopnia nasilenia dolegliwości jest zachowawcze (fizjoterapia) lub operacyjne. Zwykle udaje się poprawić komfort życia i ograniczyć dolegliwości bólowe.