Umiarkowanie niejednorodna echostruktura miąższu tarczycy, o subtelnie, nieco nierównomiernie obniżonej echogeniczności

Witam,Bardzo proszę o rozszyfrowanie usg tarczycy.endokrynologa mam dopiero pod koniec stycznia 2015r. Nie wiem czy mogę spokojnie czekać na wizytę.umiarkowanie niejednorodna echostruktura miąższu tarczycy,o subtelnie,nieco nierównomiernie obniżonej echogenicznosci i cechach umiarkowanie obniżonego przepływu naczyniowego,z dwiema heteroechogenicznymi( chyba jakis błąd w opisie przez lek.opisujacego) zmianami ogniskowymi w obrębie lewego płata o wym.14x13mm i 13x11mm.plat p.17x17x38L22x20x41ci.3

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ponieważ uwidocznione zostały zmiany ogniskowe, należy skonsultować wynik z endokrynologiem. Prawdopodobnie konieczna będzie biopsja, która dokładnie określi rodzaj zmian.
Pozdrawiam