Unikanie pokarmów a możliwość wystąpienia zaburzeń odżywiania

Witam. Od pewnego czasu znacznie spadła mi waga. Przy wzroście 164cm ważę 40kg. Zauważyłam u siebie pewnego rodzaju unikania jedzenia, szczególnie dotyczy to słodkich jak i tłustych rzeczy. Ciągle też moje myśli skupiają się na jedzeniu na jego analizie co zjem i kiedy zjem. Ciężko mi też nieraz stwierdzić czy jestem głodna czy też nie ale często jem bo np jest już 18 i to pora kolacji. stwierdzam że zdrowo się odżywiam ale nie wiem czy nie ma to już związku z czymś poważniejszym. Proszę o rade

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam serdecznie,
Pani przypadek jest bardzo indywidualny i trudno ocenic na podstawie tych informacji, które Pani przedstawiła.
zapraszam do konsultacji online.
pozdrawiam!