Uraz kręgosłupa szyjnego po wypadku komunikacyjnym

Dziendobry mam takie pytanie do Pani Doktor doznalem urazu kregoslupa szyjnego po wypadku komunikacyjnym Wieloodlamower zlamanie trzonu C5 z przemieszczeniem odlamow dokanalowo na ok n11mm,pekniecie luku c5 na poziomie nasad i w obrebie wyrostka kolczystego po stronie lewej stluczeni.Co spowodowalo porazenie czterokonczynowe kurczowe,niedowlad konczyn gornych,porazenie konczyn dolnych szy jest jakas szansa na jakas operacje?

Nie widziałęm zdjęć rtg i tomografii ani nie badałem pana. Dlatego trudno doradzać. Przy ww opisie dobrze by było wykonać operację aby dać szansę organizmowi na próbę naprawy uszkodzenia.