Usunięcia znamienia i duża blizna u dziecka

Witam w maju moje dziecko 1.5 roczne miało usuwane znamie które znajdowało się na czole. doktor nas zapewniała ze będzie blizna bardzo mała kreseczka a okazało się ze jest wklesla szeroką porostu się rozeszla czy szwy puściły juz sama niewiem. Proszę o odpowiedź czy to normalne że tak się stało i co mogę zrobić żeby ta blizna była mało widoczna ?

Witam - potrzebny byłby kolejny zabieg. Nie ma innej możliwości. Trudno powiedzieć co było przyczyną i nie sądzę, żeby ktoś miał możliwość udzielenia takiej odpowiedzi. Są sytuacje, w których szwy, opatrunek założone są wzorowo a mimo wszystko blizna się rozchodzi, przerasta, żle goi...

Z pozdrowieniami