Usunięcie jajnika i torbiel a planowanie dziecka

Witam. Od 8 miesiecy staramy sie z partnerem o dziecko niestety bezskutecznie. W miedzy czasie zrobil mi sie wodniak-ropniak na jajowodzie i zostal jajowod usuniety laparoskopowo. Wczoraj dowiedzialam sie ze mam mala torbiel na drugim jajniku . Od tygodnia biore lek bromocorn nie wiem od czego jest ten lek. Czy mam szanse zajsc w ciaze ? Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście szansa w tym momencie aby zajść w ciążę istnieje. Ze względu na obciążony wywiad ginekologiczny sugerowałbym jednak aby każdą wątpliwość w kwestii ciąży rozstrzygał ginekolog.