Usunięcie znamienia a problemy z zagojeniem się rany

Witam, 5 dni temu miałam usuniete znamie na wewn. stronie łydki. Niestety rana (ok.4cm)nie chce się zrosnąć i do dzisiaj lekko krwawi po środku (na koncach skóra sie zrosła). Ponadto mam ogromny wylew podsk. 15x10cm (niebolesny). Od dziecka łatwo robią mi się sińce i krew nieco dłużej krzepnie, ale zaczynam się martwić dlaczego tak długo to trwa. Czy przy stosunk. wolnej krzepliwosci grozi mi w tej sytuacji np. zakrzepica? Lekarz nie dał żadnych leków czy wskazówek. Rana tylko krwawi - bez ropy

Aleksander Ropielewski

Konieczna jest ocena rany przez lekarza. Z opisu wynika, że może być konieczne odbarczenie krwiaka aby rana mogłą się zagoić. Nie widzę natomimast na podstawie opisu wskazań do stosowania antykoaguloterapii.